Design

Design tak na stale wszedł do naszego życia, że czasami nawet nie zdajemy sobie sprawy, w jaki sposób moglibyśmy się dowiedzieć o tym, że w ulubionym markecie jest przeprowadzana akcja, o tym, że „jeśli dziś kupisz jedno opakowanie kawy, drugie dostaniesz w prezencie”, lub o tym, że w twoim mieście gra koncert ulubiony artysta, lub o programie w klubie tego wieczoru.

Firma Asterplast wykona dla Państwa oryginalny design produkcji poligraficznej, wizytówek oraz plastikowych kart. Proponujemy również projektowanie logo firmy, które z pewnością będzie rozpoznawalne, niepowtarzalne i wpadające w oko.

Projektowanie produkcji poligraficznej to proces twórczy, który ma na celu skuteczne przekazanie informacji komercyjnej lub reklamowej wszystkim potencjalnym klientom, zwiększenie rozpoznawalności oraz zaufania do firmy. Możemy zaproponować Państwu projektowanie plakatów, folderów, ulotek itd.

Projektowanie wizytówek oraz kart plastikowych – opracowanie wyjątkowego projektu dotyczącego wyglądu kart, subtelnie oddających charakter firmy, jej styl oraz tradycje. Ów produkt poligraficzny kształtuje pierwsze wrażenie o Państwu, gdyż, niewątpliwie, wygląd zewnętrzny wizytówki może opowiedzieć wiele o właścicielu znacznie więcej niż zawarta na niej informacja.

Logo to podstawowy element designu firmowego, świadczący o stylu organizacji. Po tym, jak projektowanie logo będzie zakończone, zostanie ono umieszczone na Państwa stronie internetowej, wizytówkach, papierze firmowym oraz innych elementach rozpoznawczych. Niewiarygodne, ile osób go zobaczy. Po pierwsze, projektowanie logo firmy powinno być postrzegane całościowo i jednoznacznie. Po drugie, produkt powinien być rozpoznawalny. Jeszcze nikt nie osiągnął sukcesu, kopiując innych, Po trzecie, logo powinno być wygodne w obsłudze i dobrze się prezentować na różnego rodzaju nośnikach, nawet w przypadku, gdy zostanie z niego usunięta część słowna i zostanie jedynie znak. Opracowanie logo uwzględnia wszystkie możliwe środowiska jego wykorzystania, czyli to, jak logo będzie się prezentowało na różnych powierzchniach, na dużej i małej, na jakim tle będzie wykorzystywane, i wiele innych szczegółów. 

Doskonale rozumiemy, że poprzez swoje twórcze i kreatywne rozwiązania powinniśmy poszerzyć możliwości Państwa działalności. Dlatego też ważne dla nas jest, by przyszły design nie tylko się Państwu spodobał, lecz także wykonywał swoje funkcje. Jesteśmy gotowi starannie pracować nad zadowalającym Państwa potrzeby rezultatem.

 

NASZE PORTFOLIO

View the embedded image gallery online at:
http://asterplast.pl/design#sigFreeIda486ce86d7

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies