Identyfikatory plastikowe

Zadanie karty plastikowej legitymacji – potwierdzenie tożsamości właściciela. Plastik zastąpił dokumenty papierowe i zarekomendował siebie od najlepszej strony.

Karta id zazwyczaj ma nie tak elegancki design, jak karta plastikowa o charakterze reklamowym. 

Na powierzchnię takiej karty id nanoszone są dane personalne właściciela, zdjęcie, wpisy o dacie wystawienia i zakończenia daty ważności legitymacji, inne notatki służbowe.

W odróżnieniu od szeroko stosowanych legitymacji papierowych, legitymacje plastikowe są bardziej długotrwałe, wygodne i trudno je sfałszować.

Identyfikatory plastikowe: poziom ochrony

Poziom ochrony karty id ustanawia się w zależności od ważności dokumentu.

Na przykład, jeśli chodzi o legitymację uczniowską, która upoważnia go do uczęszczania na basen, wystarczy zwykłego zdjęcia, imienia, nazwiska i daty ważności.

Natomiast, na dokumencie plastikowym, potwierdzającym  tożsamość współpracowników banku lub innej poważnej organizacji z wysokim poziomem dostępu, oprócz danych personalnych, warto umieścić  również kod paskowy, pasek na podpis, elementy embosowane.

Plastikowe identyfikatory: produkcja i dostawa 

Kompania Asterplast stworzy identyfikatory plastikowe, jak dla maleńkiej firmy, tak i dla dużego przedsiębiorstwa. Gwarantujemy wysoką jakość i niezbędny poziom personifikacji.

Skontaktuj się z nami w dowolny sposób — telefonicznie lub wysyłając pytanie na naszą pocztę elektroniczną, by dowiedzieć się więcej o kosztach, terminach produkcji lub warunkach dostawy.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies