Karta dzielona

Karta dzielona – to karta plastikowa o niestandardowych rozmiarach. Dzięki niezwykle maleńkim rozmiarom, mini karty sukcesywnie są stosowane do wykonania dodatkowych kart, breloków reklamowych, kart ubezpieczeniowych i rabatowych etc.

Na czym polega wygoda karty dzielone

Warto podkreślić dwustronną wygodę wykonania takiego rodzaju kart jako dodatku do podstawowej karty rabatowej dodatkowych kart mini.

Klient, który dodatkowo otrzymał w zestawie z kartą podstawową kilka kart specjalnych, może przekazać karty specjalne członkom swojej rodziny, przyjaciołom i w taki sposób zwiększyć odsetek oszczędzania na zakupach i usługach.  A jeśli kod kreskowy na wszystkich kartach w zestawie jest identyczny, to oszczędności skupiane są na jednym koncie bonusowym.

Jasna rzecz, że jest rzeczą bardziej wygodną, jeśli każdy posiada własną 3-tag kartę, aniżeli przekazywać jedną dużą kartę jeden drugiemu.

Sieć handlowa za rachunek rozpowszechnienia 3-tag karty zwiększa ilość lojalnych klientów, a to z kolei zwiększa dochód.

Karta dzielona – szczególności produkowania

Do produkowania kart mini jest wykorzystywany standardowy wzór plastikowy 86x54 mm. Za pomocą jednego wzory można wykonać dwie lub trzy 3 TAG karty z zaokrąglonymi krańcami.

Możliwe jest jak wykonanie kart dzielnych, tak i wytłoczonych nie do końca, ze specjalnymi rowkami do lepszego odłamywania.

Jeśli zleceniodawca sobie tego życzy, to można wykonać w kartach mini otwory, aby wygodniej było używać wyrobu.

Kartę z otworem można nosić wraz z kluczami w postaci breloka.

Wartość wykonania kart mini, zależy od ilości, typu druku (offset, trafaret, cyfrowy) i konieczności naniesienia danych osobowych.

Skontaktuj się z nami w dowolny sposób — telefonicznie lub wysyłając pytanie na naszą pocztę elektroniczną, by dowiedzieć się więcej o kosztach, terminach produkcji lub warunkach dostawy.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies