Karty klubowe

Karty klubowe – jeden z najpopularniejszych rodzai kart plastikowych. Dzięki nim ich właściciel otrzymuje nie tylko szereg przewag, ale również określają jego przynależność do określonej grupy społecznej, członków klubu, w ten sposób podkreślając wyjątkowość i szczególność właściciela karty.

Główne zadanie karty klubowej – potwierdzenie przynależności właściciela do tej czy innej struktury i określenie jego pozycji społecznej (poziomu dochodów).

Karta klubowa może zawierać, imię i nazwisko, a czasami nawet zdjęcie właściciela, służące do identyfikacji. Oprócz informacji personalnej, karta klubowa może określać status członku klubu, na przykład, VIP, ”złoty klient”. Karta klubowa może również nie zawierać danych personalnych.

Owa informacja dosyć często jest używana przez ośrodki fitnessowe, zakłady rozrywkowe. Na tej karcie przechowuje się informacja o tym, do jakich miejsc w klubie ma prawo dostępu właściciel karty (na przykład ”all inclusive” lub określone rodzaje usług), zaznacza się częstotliwość odwiedzania, termin abonamentu.

Jeśli właściciele karty przewidzieli możliwość przelewów pieniężnych na kartę, to może być używana do dokonania płatności wewnętrznych. W takim wypadku, na koncie właściciela mogą się skupiać bonusy, które umożliwiają otrzymanie zniżek i prezentów. Niektóre karty klubowe umożliwiają ich właścicielom korzystać z kredytów i owerdraftów.

Dla organizatora-zleceniodawcy programu klubowego zysk jest niezaprzeczalny. To przede wszystkim:

Możliwość ewidencji stałych i nowych klientów;

Możliwość kontroli wskaźników dynamiki sprzedaży;

Obserwacja zmniejszenia aktywności wiekowej i statusowej członków klubu. 

Istnieją szczególne wymagania  co do designu kart klubowych. Powinny być eleganckie, odzwierciedlać duch klubowy. Warto podkreślić, że poziom ochrony kart klubowych zwiększa się proporcjonalnie do poziomu organizacji, która ich wystawia.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące oferty, kosztów, terminów produkcji lub warunków dostawy – zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznie lub wysyłając pytania na naszą pocztę elektroniczną.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies