Karty rabatowe

Dziś karty rabatowe są najskuteczniejszym sposobem na ustanowienie określonych typów zachęt dla stałych klientów albo zwycięzców tych czy innych akcji. Zazwyczaj takiego typu karty ustalają specjalne ulgi lub dodatkowe zniżki dla ich właścicieli. Istnieją dwa rodzaje kart rabatowych: karty anonimowe i personalne. Pierwszy typ karty, może być używany przez bliskich, przyjaciół lub znajomych właściciela. Personalne karty natomiast nie mogą być przekazywane innym osobom, mogą być używane jedynie przez jej właściciela. Dziś nie jest rzadkością łączenie się kilku firm lub sieci handlowych w jedyny system zniżek rabatowych. Używanie kart rabatowych można śmiało nazwać najbardziej skutecznym sposobem na pozyskanie nowych klientów i utrzymanie starych.

Karty rabatowe można dostać w wyniku uiszczenia określonej opłaty, ale również bezpłatnie jako zachętę. Ustalono, że kompanie, które używają kart rabatowych, zwiększają własne sprzedaży o 20%. Oprócz tego karta rabatowa może pełnić funkcje swoistej reklamy, ponieważ do każdej karty rabatowej można dobrać odpowiedni design.

Ponieważ dziś są bardzo popularne różnego rodzaju programu rabatowe, z tego więc powodu pojawiło się kilka rodzai kart rabatowych. Otóż, możemy wyodrębnić rabat darmowy i płatny. Pierwszy typ kart rabatowych dostają ci klienci, którzy już dokonali zakupów na sumę, która była z góry ustalona. To, po pierwsze, zmusza klientów do dokonania zakupów na dosyć dużą sumę, a po drugie, oni nadal korzystają z usług danego sklepu, ale już korzystają z bardziej wygodnych ofert. Do takiego typu kart rabatowych, należą, na przykład, ubezpieczeniowe karty rabatowe, które klient dostaje wyłącznie w prezencie. Mniej popularne, jednak nie mniej wygodne, są płatne karty rabatowe. Do tego typu kart rabatowych, należą między innymi, certyfikaty i karty podarunkowe. Szczególnością takiego typu karty rabatowej jest nie tylko to, że upoważnia swojego właściciela do otrzymania zniżki, ale również on ma prawo nabyć ten czy inny zawczasu opłacony towar. Sprzedawcy w taki sposób mogą pozyskać nowych klientów, natomiast nabywcy mają możliwość nabywać towary i usługi o wiele taniej.

Kompania Asterplast już dosyć dawno produkuje różne typy kart rabatowych. Oprócz druku, możemy również przeprowadzić embosowanie, tłoczenie folią i  inne operacje, dzięki którym twoja karta rabatowa będzie miała bardziej reprezentacyjny i unikalny wygląd zewnętrzny. Oprócz zwykłych kart, oferujemy również Naszym klientom scratch card, dzięki którym możesz zwiększyć własne dochody.

Skontaktuj się z nami w dowolny sposób — telefonicznie lub wysyłając pytanie na naszą pocztę elektroniczną, by dowiedzieć się więcej o kosztach, terminach produkcji lub warunkach dostawy.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies