Magnesy na lodówkę

Magnesy na lodówkę – współczesny przedmiot produkcji upominkowej i reklamowej. Magnesy na lodówkę wykorzystywane są do sprzedaży w miejscach turystycznych, gdzie jest dużo wczasowiczów. Kupują je jako pamiątkę o wczasach i jako upominek dla „przyjaciół” znad morza. Magnesy reklamowe wykorzystywane są po to, aby ciągle przypominać nam o jakiejś firmie, usługach, towarze. Skuteczność owego reklamowego magnes na lodówkę związana jest z tym, że jest umieszczany na lodówce, a to jak wiadomo, najczęsciej odwiedzane miejsce w dowolnym mieszkaniu.  W taki więc sposób – człowiek podchodząc do lodówki albo zobaczy reklamę Twojej firmy, albo owy magnes będzie mu się kojarzyć z wczasami nad morzem, przyjemnie spędzonym czasem...

Podstawą do produkowania płaskich magnesów jest elastyczny vinyl magnesu. Największa zaleta takiego magnesu – to możliwość otrzymać wyrób o dowolnym kształcie i rozmiarach. Winylowe magnesy na lodówkę składają się z podstawy winylowej (podkład), obrazku i laminowania ochronnego. Po wydruku wielokolorowym obrazek jest laminowany i jest nakładany na podkład winylowy, gruugość którego zazwyczaj wynosi od 0,4 do 0,7mm. Jeśli natomiast potrzebny jest magnes o niezwykłych kształtach, należy wykorzystać również obcinanie ploterowe.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące oferty, kosztów, terminów produkcji lub warunków dostawy – zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznie lub wysyłając pytania na naszą pocztę elektroniczną.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies