Wizytówki plastikowe

Kompania Asterplast jest specjalistą w produkowaniu wysokojakościowych wizytówek plastikowych. Nasi fachowcy opracują unikalny design, który będzie nawiązywać do tematyki korporacyjnej.

Wizytówki plastikowe – to nośnik informacyjny, na powierzchni którego umieszczana jest informacja osobista i dane kontaktowe. Przede wszystkim, plastikowe wizytówki powinny przyciągać do siebie uwagę, nie zagubić się wśród wizytówek Twoich konkurentów.

Wizytówka plastikowa będzie się wyróżniać wśród innych niezauważalnych wizytówek papierowych, dzięki plastikowi! A jeśli na wizytówce wykonać druk trafaretowy – to takiego typu wizytówka po prostu nie będzie mogła nie zwrócić na siebie uwagi!

Z reguły, wizytowki plastikowe, nawiązują do tematyki korporacyjnej, aby odpowiadać ogólnej koncepcji organizacji.

Dziś wizytówki papierowe lub kartonowe – to przedwczoraj! Rozwój technologii umożliwił stworzenie wizytówek plastikowych. Wizytówki plastikowe są bardziej popularne nie tylko dzięki swojej praktyczności i odporności na czynniki zewnętrzne, ale również dzięki reprezentacyjności i statusowi. 

Współczesne wyposażenie daje możliwość wykonywać wizytówki na złotym, srebrnym lub przeźroczystym plastiku, wykorzystując matowiowy lub błyszczący efekt, w ten sposób podkreślając indywidualność swego właściciela. Nasi fachowcy zrealizują dowolne życzenia i upodobania nawet najbardziej wybrednych klientów.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące oferty, kosztów, terminów produkcji lub warunków dostawy – zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznie lub wysyłając pytania na naszą pocztę elektroniczną.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies