Wizytówki przezroczyste

Wizytówki przezroczyste wywołują uczucie czegoś lekkiego i delikatnego. Owa karta plastikowa daje Ci możliwość efektownie pozostawić własne kontakty i sprawić niezapomniane wrażenie jak na klientach, tak i na konkurentach. Wizytówki przezroczyste są dosyć eleganckie i niezwykłe, z tego więc powodu, wiele ludzi pozostawia je jako upominek. Więc śmiało można powiedzieć, że wykonanie wizytówek na plastiku przeźroczystym, jest nie tylko ładne i efektowne, ale również dosyć praktyczne.

Oprócz tego, przezroczyste wizytówki udostępniają szerokie możliwości, jeśli chodzi o design.  Wykorzystując plastik przeźroczysty w postaci nosiciela, designer ma szerokie pole do popisu, jeśli chodzi o realizację własnych pomysłów i działań. Dowolny element nadruku, niezależnie od tego, czy chodzi o czcionkę, barwy, będzie wyglądać bardzo oryginalnie, za rachunek efektu szybowania w powietrzu. Zwłaszcza, chcemy podkreślić, że plastik przeźroczysty jako samodzielny element, nie przekazuje żadnej informacji, z tego więc powodu tło i nastrój wizytówki wyłącznie zależy od designu, który dobierze designer podczas tworzenia wizytówki. W każdym bądź wypadku, przezroczyste wizytówki wyglądają o wiele efektowniej, aniżeli zwykle wizytówki, wykonane na zwykłych materiałach, takich jak karton.

Wizytówki przezroczyste wykonane są z plastiku PCV. Owy materiał jest szeroko stosowany w biznesie reklamowym, ponieważ jest bardziej trwały, jest odporny na uszkodzenia atmosferyczne i mechaniczne. Jednocześnie jest bardzo łatwo z nim pracować. Łatwo na niego nanosić hologramy, oprócz tego PCV łatwo perforować, embosować i laminować. Gdy dobiera się materiał do wykonania przyszłej karty, to przede wszystkim, należy określić, jaką musi pełnić funkcję. Biorąc pod uwagę owy czynnik, można bez wątpienia dobrać materiał, który będzie ci najbardziej odpowiadać i określić ten, który nie warto używać. Jeśli chodzi o przeźroczysty plastik PCV, to najbardziej odpowiada do wykonania wizytówek, ale również można go wykorzystać do produkcji kart dyskontowych.

Oryginalne karty, które oferuje Nasza firma – to potężne narzędzie, które daje możliwość zatrzymać starych klientów i zdobywać nowych! 

Skontaktuj się z nami w dowolny sposób — telefonicznie lub wysyłając pytanie na naszą pocztę elektroniczną, by dowiedzieć się więcej o kosztach, terminach produkcji lub warunkach dostawy.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies