Zdrapka

Karty, na których znajdują się paski zdrapki są jednym z rodzai kart przepłaconych i czasami kart płatniczych. Dziś zaliczka – to nieodłączna część niektórych rodzai płatności, dlatego karta zdrapka jest dosyć rozpowszechniona na rynku towarów i usług. Wykorzystywane są w tych wypadkach, gdy nie ma dostępu interaktywnego do konta bankowego.

Karta zdrapka – to karta z naniesionym specjalnym nieprzeźroczystym paskiem zdrapką (and. scratch – zdrapać), pod którym znajduje się informacja poufała (hasło, PIN-kod, klucz cyfrowy etc.), pokryty uf-materiałem. Owy materiał nanoszono na podstawę karty, plastikową lub kartonową, łatwo się zdrapuje i nie można go ponownie nanieść, więc uszkodzenie karty jest bardzo łatwo rozpoznawane. Aby otrzymać informację, należy zdrapać pasek.

Karta zdrapka jest wykorzystywana:

Karty internetowe;

Karty telefoniczne;

Karty bonusowe;

Karty parkingowe;

Los (bilet loteryjny).

Karta zdrapka – to bardzo wygodny sposób uiszczenia opłat za towary i usługi (nabyte przez Internet), a również usług telekomunikacyjnych (Internet, telefon etc.). Karty zdrapki są szeroko stosowane w różnych branżach: Internet (dial up-dostęp), usługi telefonii IP, środki płatnicze do projektów Internet, systemy bonusowe, bilety loteryjne, kupony parkingowe. Ponieważ karty zdrapki produkowane są w dużej ilości i przeznaczone są do jednorazowego wykorzystania, dlatego ich produkowanie odbywa się na podstawie tanich kart z kartonu laminowanego, rzadziej – plastiku.

Skontaktuj się z nami w dowolny sposób — telefonicznie lub wysyłając pytanie na naszą pocztę elektroniczną, by dowiedzieć się więcej o kosztach, terminach produkcji lub warunkach dostawy.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies