O nas

Reklama zewnętrzna oraz produkty reklamowe odgrywają bardzo istotną rolę w promowaniu Państwa firmy lub świadczonej usługi. Reklama pozwala nie tylko opowiedzieć o sobie, poinformować potencjalnych klientów o firmie lub usłudze, lecz także stworzyć niepowtarzalny wizerunek firmowy. I my jesteśmy gotowi Państwu w tym pomóc!

Asterplast - to odnosząca sukcesy i dynamicznie rozwijająca się firma. Naszym celem jest tworzenie produktów reklamowych, które będą interesujące, kolorowe, a co najważniejsze, skuteczne w promowaniu wszystkich klientów.

W pracy wykorzystujemy wyłącznie najbardziej zaawansowane i nowoczesne technologie. Do naszych priorytetów zaliczamy nietypowe, oryginalne pomysły oraz szczególne podejście do każdego klienta.

Nasza firma z powodzeniem zajmuje się produkcją szyldów, kasetonów, liter przestrzennych, stojaków reklamowych oraz innych form reklamy zewnętrznej. Wygląd konstrukcji świetlnych i nieświetlnych projektowany jest zgodnie ze wszystkimi międzynarodowymi normami tworzenia reklamy zewnętrznej.

Poza produkcją wszystkich rodzajów reklamy zewnętrznej proponujemy Państwu również usługi w zakresie projektowania designu z następującą produkcją kart plastikowych o każdym stopniu skomplikowania oraz do dowolnych celów. Zaawansowany technologicznie sprzęt pozwala nam produkować wyroby o nienagannej jakości. W przeciwieństwie do przestarzałych kart wykonanych z tektury, plastik jako surowiec jest trwalszy, bardziej odporny na oddziaływania zewnętrzne, a dodatkowo jest bardziej reprezentacyjny z wyglądu. Karty plastikowe są stałym elementem Państwa biznesu niezależnie od branży.

Produkowane przez nas materiały reklamowe spełniają najwyższe standardy graficzne, jakościowe oraz niezawodnościowe. Jakość wykonywanych prac to główny cel, który stawiają przed sobą pracownicy firmy Asterplast. Nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy nie tylko kochają wykonywany zawód, lecz także mają bogate doświadczenie.

Mogą Państwo zamówić również kartę plastikową lub reklamę zewnętrzną niezwłocznie. Wystarczy jedynie skontaktować się z nami w dowolny dla Państwa sposób. Jesteśmy zawsze otwarci na nową i owocną współpracę.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies