Kasetony reklamowe

Kaseton reklamowy – jeden z najskuteczniejszych rodzai reklamy zewnętrznej. Kaseton reklamowy ma podświetlanie wewnętrzne za pomocą lamp luminescencyjnych lub diody LED, dzięki któremu kaseton w nocy wygląda bardzo atrakcyjnie. Obecność szyldu świetlnego podkreśla pozycję sklepu lub brenda.

Zazwyczaj front kasetonu reklamowego jest wykonany z plastiku rozpraszającego światło, akrylu lub poliwęglanów, również w celu blokowania światła, można wykorzystać czarny oracal, na przednią część można nanosić jak druk kolorowy, tak i aplikację z celuloidy.

Kasetony reklamowe również są najbardziej rozpowszechnionym rodzajem reklamy zewnętrznej. Można je spotkać praktycznie na każdej ulicy w każdym mieście świata. Materiały, z których robione są banery reklamowe, dosyć trwałe i odporne na różne wpływy negatywne. Kasetony reklamowe nie tylko są wspaniałym źródłem informacji, ale również są „twarzą” każdego zakładu. Dzięki podświetleniu luminescencyjnemu, konstrukcje bardzo łatwo zauważyć w nocy nawet z bardzo dużych odległości. Również zużycie energii elektrycznej jest dosyć niskie w porównaniu z innymi lampami. Również dosyć często różne zakłady rozrywkowe używają kasetonów reklamowych z podświetleniem diodowym w celu realizacji różnych pomysłów designerskich, a również do urządzenia menu w kawiarniach.

Kasetony reklamowe wykorzystywane są w:

Reklamie zewnętrznej na fasadach;

Informacyjnych drogowskazach;

Menu w kawiarniach;

W dowolnych pomysłach designerskich podczas oświetlenia pomieszczenia. 

Kasetony reklamowe mogą być jednostronne i dwustronne. Najbardziej optymalny wariant, to jednostronne i dwustronne cienkie, świetlne kasetony reklamowe. Wspaniały wariant dla dowolnego szyldu.

Jeśli chodzi o kasetony jednostronne, to lampy diodowe LED oświetlają jedną płaszczyznę i mocowane są do dowolnej powierzchni.

W wypadku kasetonów dwustronnych, to oświetlane są dwie płaszczyzny. Więc można je zauważyć wzdłuż całej ulicy.

Możesz zlecić wykonanie kasetonu reklamowego Naszej firmie. Wartość kasetonu reklamowego zależy od wykorzystanych materiałów i rozmiarów.

Skontaktuj się z nami w dowolny sposób — telefonicznie lub wysyłając pytanie na naszą pocztę elektroniczną, by dowiedzieć się więcej o kosztach, terminach produkcji lub warunkach dostawy.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies