Neony reklamowe

Neony reklamowe – stylowo, oryginalnie i atrakcyjnie

Zakładom rozrywkowym, kawiarniom, restauracjom, klubom sportowym i innym zakładom, które muszą przyciągnąć ogromną ilość klientów, stworzyć atmosferę świąteczną, najlepiej w tym pomogą neony reklamowe. Neony reklamowe, kompozycje reklamowe, urządzenie fasady za pomocą neonu dają możliwość stworzyć unikalny design, atrakcyjnie i oryginalnie wyróżniać się na tle innych elementów reklamy, a w wypadku dużej ilości lamp neonowych – cudownie oświetlają przyległe terytorium.

Podstawowe zalety reklama neonowa: jaskrawość, świecenie się, różnorodność kolorów, długowieczność, nie nagrzewa się, nie miga, nie szumi, odporna na nagłe zmiany temperatury, oszczędna. Podstawą takiego typu konstrukcji są szklane rury, wypełnione gazem (neonem lub argonem). Za pomocą specjalnego sprzętu, rurom można nadać praktycznie dowolny kształt, robiąc z nich litery, figurki, symbole etc. Neon reklama posiada szeroką paletę kolorów i nie traci połysku z biegiem czasu. Rury neonowe mocowane są do szyldów za pomocą specjalnych trzymaków. Za pomocą środków automatyki można ustawić dowolne reżimy świecenia się i migania elementów neonowych. Dzięki temu, że neon ma zdolność do zapalania się i gaśnięcia, istnieje możliwość wykonania reklamowych konstrukcji z dosyć skomplikowanymi programami  zmiany oświecenia.

Istnieją trzy rodzaje neonu do wyrobów reklamowych: odkryte – litery; zakryte – kasetony reklamowe; z kontrażurem – w tym wypadku elementy neonowe oświecają jedynie podstawę i znajdują się w swoistej otoczce świetlnej Za pomocą neonu można stworzyć nie tylko samodzielne elementy reklamy, ale po prostu organizować podświetlanie. Kasetony świetlne, podczas wykonania których użyto neonu, wyróżniają się jaskrawym świeceniem się i długowiecznością. Oprócz tego, dają możliwość stworzyć ciekawe efekty wizualne, których nie można osiągnąć za pomocą innych środków oświetlenia.

Wyroby z neonu – litery, kasetony reklamowe, figury można wykorzystywać, jak na ulicy, tak i w pomieszczeniu. Bardzo ładnie wyglądają elementy neonowe podczas ozdabiania stojaków reklamowych, scen, podium, lad. Atrakcyjnie wygląda neonowe urządzenie budynków i ulic z okazji różnorodnych uroczystości, Sylwestra etc.

Wykonanie elementów reklamy z neonu wymaga szczególnych warunków, wykorzystanie dosyć skomplikowanego sprzętu, zawodowych fachowców. Dowolne wyroby z neonu – kasetony świetlne lub litery przestrzenne – są dosyć trudne do wykonania, pracochłonne i czasochłonne. Jednak wynik jest wart wysiłku. Reklama neonowa wygląda efektownie i pozostaje w pamięci na długo.

Skontaktuj się z nami w dowolny sposób — telefonicznie lub wysyłając pytanie na naszą pocztę elektroniczną, by dowiedzieć się więcej o kosztach, terminach produkcji lub warunkach dostawy.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies