Plafony reklamowe

Plafony reklamowe – nieodłączny element reklamy współczesnych sklepów, które znajdują się w hipermarketach, ośrodkach handlowych, biurach. Zazwyczaj takiego rodzaju szyldy, używane są do rozmieszczenia w poczekalniach, w salach konferencyjnych i innych miejscach, w których należy zwrócić uwagę na nazwę firmy. Zazwyczaj demonstrują nazwę firmy i logo. Plafon reklamowy może być świetlny i nieświetlny. Szyldy nieświetlne używane zazwyczaj są w biurach i w innych miejscach, w których jest wystarczająco światła.

Plafony reklamowe potrzebują bardziej dokładnej obróbki i szczególnej uwagi, jeśli chodzi o zbieranie gotowej produkcji. Ponieważ takiego typu szyldy znajdują się w bliskiej odległości od interesantów. Dlatego dowolne wady, jeśli chodzi o wykonanie, pozostawią negatywne wrażenie po Państwa reklamie. Szczególną rolę odgrywa poprawny dobór materiałów i planowanie wykonania. Prace montażowe należy planować zawczasu, aby mieć możliwość już podczas wykonania, umieścić potrzebne elementy do mocowania i zrobić specjalne nisze do ukrycia w nich drutów elektrycznych. Do produkowania szyldów biurowych, używano urządzeń laserowych i frezerowych, co daje możliwość dokładnie wyciąć i dobrać detale.

Szyldy wewnętrzne

Dosyć często w postaci materiałów do stworzenia szyldów wewnętrznych, używano szkła akrylowego i stali nierdzewnej. Chociaż nie należą do najtańszych, jednak sprawdzają się na 100%.

Jeśli jest używane szkło, to napis i rysunek nanoszony jest metodą grawerowania, jest podświetlany za pośrednictwem jaskrawego źródła światła poprzez szkło. W wyniku tego, podświetlane jest jedynie grawerowanie reklamowe, które można uzupełnić wzorem zrobionym z taśmy samoprzylepnej. Oprócz tego, całe pole plafonu reklamowego posiada delikatny  świecący się efekt. Do podświetlania, zazwyczaj używano luminescencji lub dionów. Wyrób jest jednym z najbardziej skutecznych elementów wykończenia wnętrz sklepów, restauracji, hoteli etc. Małe rozmiary i niezwykły wygląd zewnętrzny są niezaprzeczalną zaletą tego rodzaju reklamy świetlnej, zwłaszcza jeśli chodzi o design wnętrz.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące oferty, kosztów, terminów produkcji lub warunków dostawy – zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznie lub wysyłając pytania na naszą pocztę elektroniczną.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies