Potykacze reklamowe

Potykacz reklamowy – oddzielnie stojąca konstrukcja, która pełni rolę nośnika reklamowego, drogowskazu, który znajduje się niedaleko miejsca sprzedaży, biura, punktu handlowego. Zazwyczaj potykacz reklamowy można spotkać na chodnikach, w centrum handlowym między rzędami sklepowymi, który często przeszkadza ludziom swobodnie się poruszać. Poprzez ową szczególność, dany wyrób jest nazywany ”potykaczem”. Potykacze są aktualne w tym wypadku, jeśli szyld sklepu lub kompanii jest źle widoczny, nie ma go wcale albo potrzebuje dodatkowego akcentu w wyniku tego, że istnieje ogromna ilość konkurentów. W takim wypadku, stojak mobilny jest dodatkowym drogowskazem i polem reklamowym. Nieduży rozmiar i waga potykacza reklamowego, dają możliwość schować go na noc w sklepie, nie dając możliwości barbarzyńcom zniszczyć go lub ukraść. Również, czasami jest przewidziany zamek z łańcuszkiem.

Potykacz reklamowy – to metalowy lub drewniany karkas z ustanowioną na nim powierzchnią reklamową z plastiku, kompozytu, metalu w formacie A1 (841X594mm). Istnieje ogromna ilość rozpowszechnionych rodzai potykaczy reklamowych (A, T, L etc.), które popularne wśród właścicieli drobnego biznesu. Odrębną niszę zajmują VIP – restauracje, banki, hotele, które mają nieco większe wymagania, jeśli chodzi o dany typ produkcji. Zazwyczaj takiego typu potykacze reklamowe są markowane, zawierają elementy objętościowe, drogie materiały, mają niestandardowe rozmiary, a w niektórych wypadkach podświetlaną powierzchnię.

Nasza kompania oferuje szeroki wybór jak standardowych potykaczy reklamowych, tak i istnieje możliwość stworzenia indywidualnej konstrukcji z uwzględnieniem życzeń klienta.

Skontaktuj się z nami w dowolny sposób — telefonicznie lub wysyłając pytanie na naszą pocztę elektroniczną, by dowiedzieć się więcej o kosztach, terminach produkcji lub warunkach dostawy.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies