Szyldy reklamowe

Szyld reklamowy – to objętościowa lub płaska konstrukcja, która zazwyczaj umieszczona jest na fasadzie budynku obok wejścia, zawiera informację o organizacji lub przedsiębiorstwie, które znajduje się wewnątrz.

Szyldy reklamowe  są wizytówką przedsię biorstwa, dają możliwość przechodniom zrozumieć, co znajduje się wewnątrz budynku, nie wchodzą do niego. Jakościowo wykonany szyld reklamowy daje możliwość ukazać kompanię w dobrym dla niej świetle jej potencjalnym klientom i partnerom, zanim oni wejdą do środka.

Współczesne szyldy reklamowe pełnią dwie podstawowe funkcje: informacyjną, przekazują informację o przedsiębiorstwie, firmie i jednocześnie reklamują ją. Szyld umieszczony na zewnętrznej stronie budynku, pełni rolę reklamy zewnętrznej i przede wszystkim wykonuje funkcje imagowe. Jako środek reklamy zewnętrznej, szyld powinien łączyć w sobie takie elementy stylu firmowego kompanii, jak barwy kompanii, logo, odpowiednia czcionka.

Design i konstrukcja szyldów mogą być różnorodne. Szyldy mogą być świetlne i nieświetlne, objętościowe i płaskie, naścienne i konsolowe, dachowe i oddzielnie stojące.

Produkujemy i montujemy różnego rodzaju szyldy. Bardziej szczegółowa informacja o różnych rodzajach szyldów znajduje się w następujących rozdziałach.

Szyld nieświetlny;

Szyld świetlny;

Lightbox;

Litery objętościowe;

Szyld dwustronny.

Skontaktuj się z nami w dowolny sposób — telefonicznie lub wysyłając pytanie na naszą pocztę elektroniczną, by dowiedzieć się więcej o kosztach, terminach produkcji lub warunkach dostawy.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies